Zoka 2018 – de eerste berichten…..

Na een lange reis zijn we gearriveerd in Ommen op ons terrein. Dit mede dankzij alle ouders die hebben gereden. Echt weer super dat er zoveel mensen wilden gaan rijden. We moesten zelfs mensen teleurstellen.

We zijn op een heel groot terrein Gilwell Ada’s Hoeve (terrein Leidersveld  2) met een bomen rij en schaduw en een mooi middenstuk wat nu meer zand is geworden door de droogte. Die droogte heeft ook tot gevolg dat we een compleet stookverbod hebben. De kinderen komen dus fris ruikend (ahum) terug en niet stinkend naar de rook  🙂

 

 

 

 

We hebben tijdens de opbouw hulp gekregen van twee jeugdleden Niels, Thomas en begeleiding Jeroen van de Explorers. Dat was echt super fijn. Er staat inmiddels een keuken in een T-opstelling tussen de bomen.

Toen alle tenten en keuken er stonden, heeft Ton zijn heerlijke macaroni gemaakt en die werd door de Scouts binnen de kortste tijd soldaat gemaakt!

Verder is de eerste teek gevonden en verwijderd. Hier is wat meer informatie rondom teken.

 

Your comment