Samen met Sterre op LEKA.

Afgelopen weekend zijn de bevers samen met Sterre en Okido op LEKA geweest.

Met ons zelf gemaakte paspoorten zijn we de hele wereld over “gevlogen”.  De reis begon dichtbij met een foto speurtocht in de omgeving die we samen met de welpen hebben mogen doen. Daarna hebben we onze reis vervolgt met een vlaggen bingo. 
Einde van de middag hebben we onze slaapplekken gereed gemaakt, we konden slapen in tenten. Dit vonden de bevers helemaal geweldig!!

Met elkaar in een tent, dat was wel echt op reis zijn…..

Met het uitpakken van onze tassen kwamen we veel spullen tegen, maar een ding waren we allemaal vergeten…. Oeps. We hadden geen borden meegenomen voor het avond eten. Gelukkig hadden we al snel een oplossing gevonden, hihi.
Voor sommige bevers was dit best even wennen.

De avond gezellig afgesloten bij het kampvuur met een grappig voorleesverhaal en marshmello’s. Al snel daarna kroop iedereen in zijn of haar slaapzak en ging lekker slapen.
De andere ochtend op ons gemakje uitgebreid ontbeten en toen was het al weer tijd om onze spullen bij elkaar te gaan zoeken. Nog een aantal spelletjes gedaan en als afsluiting hadden we een lekker lunch in het zonnetje.

Onze reis met Sterre en Okido was een super leuke ervaring voor iedereen!!!! Your comment